Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Харків вул. Роганська 143а п. 2, офіс 9
м. Харків вул. Роганська 143а п. 2, офіс 9
Телефони: +38 (096) 085-80-16
Пн-Пт: з 9 до 18
+38 (096) 085-80-16 Замовити дзвінок

Про відливанти

Відліванти – перший інтернет-магазин, який професійно займається розпивом оригінальної парфумерії. У нас представлена парфумерія, що відповідає всім стандартам якості та має всю необхідну документацію.

Спеціально для Вас ми ретельно відібрали найпопулярніші та найулюбленіші аромати та пропонуємо нашим клієнтам їх в обсязі 5, 10, 15, 20 та 30 мл. Відтепер навіть найдорожча парфума стала набагато доступнішою – адже купувати її в розливі буде в рази вигідніше. Тим більше, якщо це новий для Вас парфум і Ви не впевнені, чи підійде він саме Вам? Навіщо ризикувати і купувати великий обсяг, якщо можна купити маленький відливант за цілком доступною ціною і перевірити, чи це запах чи ні! Для Вас ми розіллємо потрібний обсяг за найвигіднішою ціною.

Ми знаємо, яке важливе місце займають аромати у житті кожної жінки. Запах може захопити, звести з розуму і, зрозуміло, назавжди залишиться у Вашій пам'яті найяскравішим спогадом! Адже всім відомо, що запахи наша пам'ять ніколи не забуває. Знаючи це, ми дбаємо про те, щоб Ваша парфумерна історія не тільки була яскравою та різноманітною, але й складалася лише з найкращих ароматів від найвідоміших парфумерних будинків світу.